Chovatelská stanice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

.

Informace / information

V naší CHS krmíme našim pejskům CANINE CAVIAR.

We feed CANINE CAVIAR to our dogs in our breeding station.

http://www.canine-caviar.cz/

 

Proč CANNINE CAVIAR?

Vysoký obsah sušeného masa – 40g sušeného masa ve 100g granulí = 200g čerstvého masa ve 100g granulí Všechny formule Canine Caviar obsahují vysoký obsah sušeného masa. Živočišné bílkoviny jsou pro psa nezbytně nutné a není vhodné je nahrazovat bílkovinami rostlinného původu, které jsou špatně stravitelné. Canine Caviar respektuje psa jako masožravce. Bez nadsázky můžeme říct, že Canine Caviar odpovídá syrové (přirozené) stravě, je pouze v suché formě.

Nejvyšší stravitelnost na trhu – 91% - 93% Jsme hrdí, že Canine Caviar má nejvyšší stravitelnost na trhu. Používáme velmi dobře stravitelné suroviny, které poté vaříme pouze 6 sekund. Za tak krátkou dobu nedojde ke zničení aktivních enzymů, které se podílejí na trávení. Tato technologie je na trhu jedinečná a řadí krmivo Canine Caviar mezi nejlepší krmiva na světě.

Holistické složení s antioxidanty Holistické složení je postaveno na přírodních zákonech – všechny suroviny jsou přírodní a neobsahují žádné chemické látky. Principem holistického složení je vysoký obsah masa a lehce stravitelných obilovin a bylinek.

Potravinářská kvalita bílkovin a obilovin Potravinářská kvalita surovin zajišťuje maximální kvalitu krmiva. Potravinářská kvalita surovin znamená, že jsou to ty samé suroviny, které si kupujeme v obchodech pro lidskou spotřebu. Většina výrobců používá pouze krmnou kvalitu surovin. Potravinářskou kvalitu surovin používá pouze zhruba 5% výrobců na celém světě.

Proso jako hlavní zdroj uhlohydrátů – nejlépe stravitelná obilovina Proso je dle současných výzkumů nejlépe stravitelnou obilovinou. Zároveň je to obilovina, na kterou nejsou žádné alergie reakce. Oproti tomu na kukuřici a pšenici jsou alergické až dvě třetiny psů.

Vyvážený poměr Omega 3 a 6 mastných kyselin, lněné semínko a biotin pro zdravou a krásnou srst Kvalitní a zdravá srst je požadavkem snad všech chovatelů. Omega 3 a 6 mastné kyseliny hrají velmi důležitou roli pro zdravou a krásnou srst. U těchto kyselin není důležité absolutní množství, ale poměr obou kyselin. Canine Caviar si zakládá na správném vyvážení a přidává navíc lněné semínko a biotin pro lesklou srst. Hypoalergenní receptury vhodné pro psy s potravními alergiemi Všechny suroviny pečlivě vybíráme tak, abychom eliminovali potravní alergie. Vyhýbáme se surovinám jako je kukuřice nebo pšenice, které velmi často způsobují alergie. Nejen nevhodné suroviny jsou příčinami alergií – také nízká kvalita surovin může vést ke vzniku alergie. V tomto směru máme čisté svědomí – do Canine Caviar dáváme suroviny v nejvyšší možné kvalitě.

Vařeno pouze 6 sekund Takto krátkou dobou vaření nedojde ke zničení přírodních látek a trávicích enzymů, které už není nutné do krmiva přidávat. Tím dosahujeme stravitelnosti 91-93% - nejvyšší stravitelnost na trhu.

Nižší krmné dávky než u běžných krmiv Díky vysoké stravitelnosti a vysoké energetické hodnotě krmiva Canine Caviar jsou krmné dávky nižší než u běžných krmiv.

Podpor imunitního systému – česnek, petržel, šípek Pro podporu imunitního systému využíváme přírodní bylinky, které jsou pro zvířata přirozené.

Bylinky: vojtěška, čekanka, hnědé řasy, máta, rozmarýn Bylinky jsou jedním z principů holistického krmiva. Pouze s přirozenými léčivy můžeme docílit toho, že zvíře je schopné udržovat stabilní zdravotní stav bez zásahů medicíny. Krmivo Canine Caviar neobsahuje nevhodné nebo nebezpečné suroviny jakými jsou:

  • Kukuřice, pšenice a sója
  • Chemické konzervanty a barviva
  • Vedlejší produkty
  • Geneticky modifikované suroviny

Proč ARTEMIS?

Bezpečné suroviny v potravinářské kvalitě - čerstvé, od vybraných stálých dodavatelů především z USA, „čisté“ (bez hormonů, antibiotik, pesticidů., zbytků hnojiv, těžkých kovů apod.).

Hlavní složkou až 4 druhy masa v jedné receptuře – kuře,krůta, losos, jehněčí - kombinací čerstvého masa a prémiových masových jednodruhových mouček je dosaženo nejvyššího možného obsahu masa při současných technologiích (až 300 gramů čerstvého masa / 100 gramů krmiva.

Sušená celá vejce - zdroj lehce stravitelných bílkovin a kvalitního tuku, vysoký obsah nutričně hodnotných látek včetně vitamínů a lecithinu.

Optimálně nízké množství škrobů - pouze dieteticky vhodné zdroje škrobů včetně prosa, ovsa a brambor, žádná pšenice, žádná kukuřice.

Kvalitní a lehce stravitelné tuky (kuřecí a z lososa) - bohaté na nenasycené omega 3, 6 mastné kyseliny v aktivní formě (včetně DHA, EPA, kys. linolové a linoleové).

Ovoce, zelenina, bylinky - přesně podle holistické filozofie výživy (rajčata, mořské řasy, mrkev, hrášek, jablka, borůvky, špenát, brusinky, rozmarýn, petržel).

Nutraceutika - přírodní látky působící v organismu mnohem větší silou, než léky, ale bez nežádoucích účinků ( extrakt ze zeleného čaje, ječný slad, pivovarské kvasinky, L-karnitin, juka schidigera, čekanka ).

Enzymy - jsou-li v krmivu obsaženy, přibližují ho co nejtěsněji syrové stravě stravě.

Probiotika - jogurtové bakterie pro podporu zdravého trávení.

Kompletní spektrum vitamínů a minerálů včetně organických forem stopových prvků - chelátů - vitamínový a minerální premix připravovaný speciálně podle požadavků výrobce Artemis, organické formy stopových prvků vázaných na molekulu bílkoviny jsou ve srovnání s anorganickými formami lépe vstřebatelné a biologicky vhodnější.

Krmivo Artemis neobsahuje nic, co by nebylo pro psa tím nejlepším, tedy žádné:

  • levné, často kontaminované, krmné suroviny
  • suroviny nízké nutriční hodnoty jako jsou vedlejší produkty
  • suroviny, které mají roli „plniva“ nebo levného zdroje bílkovin – např. kukuřice, pšenice či sója, řepa, bílkovinné koncentráty a hydrolyzáty
  • suroviny, které mohou organismu psa a kočky škodit – menadion nebo hydrogenfosforečnan vápenatý, barviva, chemické konzervanty
Žádné komentáře