Chovatelská stanice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

.

Informace / information

Pro naše pejsky používáme jako doplněk stravy KRONCH LOSOSOVÝ OLEJ.

We use for our dogs KRONCH SALMON OIL like food supplement.

KRONCH LOSOSOVÝ OLEJ JE 100% ČISTÝ PŘÍRODNÍ PRODUKT A JE VELMI CHUTNÝ DOPLNĚK STRAVY

Olej z lososa představuje, jako přírodní doplněk stravy, ideální možnost k pokrytí denní potřeby mastných kyselin Omega 3 EPA a DHA 6, Vitamínů a minerálů. Stejně jako bílkoviny, uhlohydráty a cukry jsou i zásadní mastné kyseliny životně důležitými zdroji výživy pro každý organismus. Jsou nezbytné pro posílení imunitního systému a k zachování pružnosti tělesných buněk. Olej Kronch se lisuje za studena z čerstvého lososa. Toto lisování zaručuje šetrné získávání oleje, aniž by docházelo k ničení mastných kyselin. Kromě toho tak dostáváte vysoce koncentrovaný produkt, který se úsporně používá. Běžné rybí oleje se získávají vařením nejrůznějších ryb. Tyto rybí oleje však obsahují mnohem více nasycených mastných kyselin, které zdaleka nemají stejné zdraví prospěšné vlastnosti jako Kronch lososový olej.

Proč právě olej z lososa?

Kronch lososový olej je ideální pro psy s kožešinovými problémy, jako jsou různé alergie , suchá kůže, vypadávání srsti, svrbění kůže, lupy, matná srst, ekzém. Denním používáním lososového oleje v základu pomůžete redukovat nebo předejít těmto shora vyjmenovaným problémům.
Kronch lososvý olej samozřejmě pracuje extrémně dobře na psech s revmatismem, také má pozitivní účinek na alergické reakce, bleší kousnutím atd.
Kronch lososvý olej posílí imunitní systém a pomůže redukovat riziko srdečních chorob a rovněž má dobrý vliv na funkcí vnitřních orgánů, olej pomáhá zvýšení porodnosti a početnosti štěňat.

Žádné komentáře